17.10.2009 21:05:52
Xena na DVD končí, na Primě jede dál
Xena na DVD končí, na Primě jede dál

Bohužel, smutný osud potkal Xenu na DVD. Kvůli malé prodejnosti již další série nebudou vycházet, North Video tedy skončí 2. sérií. Pro náš web xena.sff.cz jsme dostali od North Videa potvrzení této informace s tím, že šance na pokračování jsou malé. Přesto v současné době vedení North Videa zvažuje možnosti, jak seriály Xena a Battlestar Galactica na DVD zachránit. I my se budeme snažit projekt podpořit a s North Videem spolupracovat, ale i vy se můžete připojit a psát na dvd@northvideo.cz žádosti o to, aby Xena dále vycházela.

Co se týče Xeny na televizi COOL, je situace o něco lepší. Xena bude dál pokračovat, ale má to jeden háček. TV Prima (pod kterou spadá COOL) nezakoupila práva pro 6. sérii, které ještě dobíhaly pro TV Nova, a zatím se k tomuto kroku nechystá. Své dotazy a urgence můžete posílat na informace@iprima.cz. Pořadí vysílání dílů je od poloviny 1. série opraveno a Xena tak běží ve správném pořadí. Za tuto nápravu děkujeme pracovníkům televize COOL, kteří komunikují s námi fanoušky.

Jistě jste si všimli, že u zatím předposledního vydaného DVD od North Videa je nový dabing. Situace se má takto: TV Nova nedodala Primě pro epizody 2x14 A Necessary Evil a 2x21 Lost Mariner dabing, protože ho na Nově vůbec nenašli. Proto vznik speciální primácký dabing v roce 2009, který se nachází nejen na DVD od North Videa, ale především je určen pro vysílání na televizi COOL.

O dalším vývoji v této situaci vás budeme nadále informovat.


Xena na DVD 10

Minulý týden vyšlo 10. DVD se závěrečnými epizodami 1. série Xeny. Společnost North Video díly 1x23 Death Mask a 1x24 Is There A Doctor In The House? uzavřelo první řadu a od zítřka se na novinových stáncích můžeme těšit na řadu druhou. Cena DVD je stále 49 Kč, podpořte koupí vydávání Xeny na DVD i vy!


autor Nikola @  
O autorovi

 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
RSS

obsah | komentáře

Template By
Isnaini Dot Com
 
 
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se