17.10.2009 21:07:11
O seriáu
LAX XenaCon 2009

Každoročně se ve Spojených státech koná konvence, neboli setkání fanoušků seriálu Xena. Každý rok jsem účastníkům této akce tak trochu záviděl a zároveň se těšil na každý obrázek, který se na internetu objeví. Po mnoha letech jsme si tedy já i garfield splnili dávný sen, podívat se do USA a zažít atmosféru této jedinečné události. 12. ročník, který oslavil 14. rok od počátku vzniku seriálu Xena, se nesl ve velkém stylu. Na pódiu se objevilo více než dvacet zajímavých hostů, kteří zodpovídali dotazy zvídavých fanoušků, konaly se doprovodné akce - focení i bohatá snídaně s herci, zábavný kabaret a noční party. Akci doplnily dva nezapomenutelné koncerty samotné Lucy Lawless, která dostávala fanoušky doslova do mdlob. V průběhu víkendu z 30. ledna na 1. února 2009 garfield vyfotil více než 4 tisíce fotek, a vy si tak nyní můžete těch nejlepších 450 kousků exkluzivně prohlédnout v připravené galerii. Reportáž z celé akce na sebe nenechá dlouho čekat.


Michael Hurst - životopis

Michael Hurst je hercem mnoha rolí a mužem mnoha tváří. Za více jak 30 let své herecké kariéry ztvárnil několik desítek rolí - jak filmových, tak divadelních. Nám se však do paměti mohl nejvíce zapsat jako Iolaus, neohrožený přítel polobožského Herkula. Areseliza pro nás sepsala Michaelovu biografii, ve které se dozvíte informace o Michaelově životě i o jeho lásce k divadlu, filmu a především své rodině. Mimo jiné je držitelem několika prestižních ocenění a komu se poštěstí, může ho již za pár dní vidět na losangeleské Xena konvenci.


Virtuální sezóny

Rok 2008 ukončíme článkem od Praotce trekkieho, který se zaměřil na pro mnohé fanoušky zajímavé téma. Ačkoliv Xena v samotném závěru seriálu zemřela, právě fanoušci byli ti, kdo ji oživili - ať už v podobě amatérských filmů nebo virtuálních sérií na internetu. Praotec ve svém textu nahlíží na dané projekty a pro vaši lepší orientaci okomentoval práci tvůrců i jejich počiny. Já děkuji nejen jemu, ale i vám za navštěvování webu xena.sff.cz, a společně se svým kolegou garfieldem vám přejeme jen to nejlepší v nadcházejícím roce 2009!


autor Nikola @  
O autorovi

 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články
Archiv
Odkazy
RSS

obsah | komentáře

Template By
Isnaini Dot Com
 
 
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se